• Długopisy

    Długopis – niezauważalny element codziennego życia i pracy nie musi być nijaki i anonimowy. Prezentujemy długopisy ręcznie robione ze stabilizowanego (barwionego) oraz naturalnego drewna z metalowymi wykończeniami. Każdy długopis jest jedyny i niepowtarzalny, jak kawałek drewna, z którego powstaje. Dokładamy szczególnych starań do wykończenia naszych produktów i zadbania by każdy długopis pisał miękko, cienko i bez zalewania. W ofercie długopisy typu Twist, Clik i wersja Military – każdy znajdzie coś dla siebie.   

  • Pióra wieczne

    Pióra – malutki skrawek luksusu na co dzień. Pragniemy Państwu pokazać, że pióro poza swoją funkcją praktyczną i reprezentatywną może być również przedmiotem pięknym i unikatowym. Mamy w ofercie ręcznie robione pióra ze stabilizowanego oraz barwionego drewna, z ebonitu, akrylu oraz żywic wypełnianych różnymi ciekawymi elementami jak drewno, nasiona lub kwiatki. Każde pióro powstaje w jednym egzemplarzu z dużą dbałością o szczegóły i wykończenie. W ofercie mamy pióra okuciowe i bezokuciowe. Pióra zaopatrzone są w doskonałe stalówki.
Drewnem Pisane od kuchni - Jak powstaje pióro. Część 10. Micarta 0

Produkcja piór nierozerwalnie związana jest z materiałami, jakie używamy. Chociaż staramy się robić wszystko sami, często sięgamy po nowe materiały w tym syntetyczne. Część z nich ze wzglądu na proces technologiczny nie jest osiągalna domowymi sposobami. Wówczas kupujemy gotowe blanki/bloczki, które następnie przerabiany na pióra. Każdy materiał jest nieco inny wizualnie i w dotyku, zatem warto je poznać.

czytaj całość »
O nas 0

Zajmujemy się wykonywaniem unikatowych piór i długopisów z wykorzystaniem drewna i żywicy. Każdy wykonany egzemplarz, który otrzymają Państwo ma swoją duszę, jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Stworzony z najwyższą starannością ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałow, gdzie połączenie funkcjonalności z estetycznym wykończeniem pozwoliło Nam na stworzenie jedynego w swoim rodzaju instrumentu piśmienniczego.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Chętnie udzielamy porad, aby zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl